zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klas trzecich technikum w Sierakowicach już po raz drugi mieli możliwość poznać piękno naszego kraju dzięki projektowi “Poznaj Polskę”. Tym razem 11 września udali się do Stolicy, gdzie zwiedzili: Belweder, Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, historyczny zespół miasta z Traktem Królewskim i Wilanowem.

Po aktywnym dniu zwiedzania relaksowali się w Parku Wodnym Suntago, a wieczorem spędzili czas przy ognisku.

Ostatniego dnia odwiedzili Ciechocinek, gdzie obejrzeli zespół tężni i warzelni soli wraz z parkiem zdrojowym. Ogromne wrażenie zrobiły na uczestnikach dywany kwietne. Podczas tego trzydniowego wyjazdu uczestnikom dopisywała pięknie pogoda i wspaniały humor.

Karolina Neubauer, Magdalena Kurat, Alicja Ludwikowska