zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Dominik Domaszk w etapie Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

13 maja 2023 roku w Przodkowie odbyły się eliminacje województwa pomorskiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. 51 uczestników podzielonych było na 3 kategorie: szkoły podstawowe klasy 1-4, szkoły podstawowej klasy 5-8 i szkoły ponadpodstawowe. Dominik Domaszk uczeń klasy IV TAE ponownie stanął na podium. Laureaci dwóch pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach będą reprezentowali Pomorze w finale ogólnopolskim. Najlepszym uczestnikom turnieju gratulowali zastępca Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gdańsku, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach mł. bryg. Leszek Formela oraz wójt gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski. Tylko dzięki wspólnej systematycznej pracy z uczniem można osiągać takie sukcesy. Gratulacje!

Łukasz Reiter
Nauczyciel
edukacji dla bezpieczeństwa