zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Gminne i powiatowe  eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W gminnych eliminacjach OTWP Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach reprezentowało troje uczniów zainteresowanych tematyką pożarniczą. Eliminacje odbyły się 17.03.2023 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach. Nad przebiegiem konkursu czuwał Pan Adam Wróblewski – sekretarz zarządu oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sierakowicach.
Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej uczniów szkół ponadgimnazjalnych w gminie Sierakowice zajął  Dominik Domaszk uczeń  klasy IV TAE, na trzecim miejscu uplasował się Wiktor Miszk z tej samej klasy. W eliminacjach powiatowych 25 kwietnia 2023 r. w Kartuzach  Dominik ponownie był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce. Laureaci otrzymali cenne nagrody. Gratulacje!

Łukasz Reiter
Nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa