zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Wykład doktora Politechniki Gdańskiej

W dniu 16 lutego w ramach współpracy nawiązanej z Wydziałem Zarzadzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, młodzież klas II i III kształcąca się w zawodzie Technika rachunkowości uczestniczyła w wykładzie wygłoszonym przez dr Jarosława Ziętarskiego pt. Teoria ograniczeń w rachunkowości zarządczej.

Wieloletni wykładowca tej prestiżowej uczelni w  przystępny sposób, podając liczne przykłady,  przedstawił uczniom zagadnienia dotyczące różnych grup kosztów i ich wpływ na wynik prowadzonej działalności.

Młodzież słuchała  z dużym zainteresowaniem a na zakończenie podziękowała gromkimi brawami.

Kolejnym etapem wznowionej po pandemii współpracy będzie wyjazd na Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, gdzie prócz wykładów i ćwiczeń w których będą uczestniczyć wraz z  rówieśnikami z innych szkół województwa, uczniowie będą mogli poznać historię, architekturę uczelni oraz dzięki spotkaniu ze studentami, poznać tajniki życia studenckiego.

                                                                                                                                                    Katarzyna Cyman