zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Stoły Bożonarodzeniowe

W dniu 13 grudnia 2022r. odbył się I Konkurs Nakrywania Stołów Bożonarodzeniowych. W zmaganiach brali udział uczniowie z klas ITŻ, IITŻ, IILO, IIILO, IIIBSa i IIIBSb, łącznie osiem drużyn. Celem konkursu było zaprezentowanie własnego pomysłu na nakrycie i dekoracje tegorocznego świątecznego stołu. Wszyscy uczestnicy wykonali piękne aranżacje. Otrzymali pamiątkowe nagrody, świąteczne pierniki wraz z przepisem oraz dyplomy za udział w konkursie.

Stoły konkursowe były oceniane według kryteriów takich jak: estetyka, aranżacja, oryginalne i kreatywne przedstawienie tematu świąt Bożego Narodzenia, zgodność z tematem oraz wrażenie ogólne. Jury składało się z dyrektora ZSP Grzegorza Macholi oraz nauczycieli przedmiotów gastronomicznych: Małgorzaty Chobot, Mirosławy Cyman i Iwony Tesmer. Po obradach wyłoniono zwycięzców konkursu. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas wigilijnego apelu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności i dziękujemy za zaangażowanie!