zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Talent Show 2022

We wtorek 6 grudnia w naszej szkole, już po raz 13, odbył się konkurs „Talent Show”. Na szkolnej scenie swoje talenty zaprezentowali nam: Amelia Płotka i Milena Bigus z I LOf, Kornelia Domaszk, Dominika Płotka i Mikołaj Gawin z III LO, Szymon Mielewczyk z IV TŻ, Julia Koszałka z II LO i Zuzanna Neubauer z IV LO4.

W tym roku do Talent Show zgłosiło się tylko 8 osób, wszystkie występy były bardzo atrakcyjne i ciekawe,  w związku z tym jury w składzie: przewodnicząca jury Pani Krystyna Formela, Pan Grzegorz Machola, ks. Patryk Wysota i Karol Marszk, postanowiło nie przyznawać miejsc i wyróżnić wszystkich uczestników konkursu. Fundatorem nagród, w postaci bonów do pizzerii „Italiana”, była Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas wigilii szkolnej.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • Nagrodę Publiczności 85 głosami zdobyła Julia Koszałka z klasy II LO.
  • Wyróżnienie dla Mikołaja Gawin z klasy III LO  za świąteczną piosenkę, która ma w sobie wiele pięknych wartości.
  • Wyróżnienie dla Zuzanny Neubauer z klasy IV LO4 za niezwykłą zdolność emocjonalnego przeżywania muzyki.
  • Wyróżnienie dla Amelii Płotka z klasy I LOf, Dominiki Płotka i Kornelii Domaszk z klasy III LO za piękne i swobodne trio na scenie.
  • Wyróżnienie dla Mileny Bigus z klasy I LOf za nastrój wykreowany dźwiękami  gitary.
  • Wyróżnienie dla Szymona Mielewczyk z klasy IV TŻ4, dla którego życie bez muzyki byłoby pomyłką.
  • Wyróżnienie dla Kornelii Domaszk z klasy III LO za zauroczenie publiczności wirtuozerią smyczka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy za rok.

Kamila Gilmajster