zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 13 października odbyły się uroczyste apele z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tracie każdego pan dyrektor Grzegorz Machola wygłosił do zebranych okolicznościowe przemówienie oraz złożył wszystkim pracownikom i uczniom serdeczne życzenia.

W czasie drugiego apelu tradycyjnie odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów, po którym stali się oni pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Przekazano również władzę nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu, w skład którego weszli: Dominika Płotka, Przemysław Bigus, Aleksandra Olszewska oraz Karol Marszk. Opiekunem Samorządu pozostał pan Adam Kwidziński.

Uczniowie klasy II TRA przygotowali mały quizz z wiedzy ogólnej, każdy uczestnik za udzielenie poprawnej odpowiedzi otrzymał słodkie upominek, a uczennica klasy III LO – Kornelia Domaszk zaśpiewała piosenkę Jeszcze Będzie Pięknie rapera B.R.O.

Całej społeczności szkolnej życzymy pełnego zadowolenia oraz wielu sukcesów

Magdalena Kurat