zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W radosnych nastrojach społeczność szkolna ZSP w Sierakowicach pożegnała mijający rok szkolny. Apel zgromadził na sali gimnastycznej grono pedagogiczne na czele z panem dyrektorem Grzegorzem Machola, pracowników szkoły, zaproszonych gości i spragnionych wakacji uczniów.

W części oficjalnej zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za osiągniecia edukacyjne i 100% frekwencję. Następnie uhonorowano dyplomami, nagrodami książkowymi i rzeczowymi oraz pucharami uczniów, którzy z powodzeniem zaangażowali się w działalność pozalekcyjną, zdobywając laury w różnorodnych konkursach na wielu szczeblach.

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych była imponująca. Z wszystkich uczniów odnoszących  sukcesy jesteśmy niezmiernie dumni. Brawa nie milkły.

Za wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły podziękował w swoim przemówieniu Samorząd Uczniowski. Wręczone kwiaty to symbol wdzięczności i piękny gest zwieńczający współpracę w bieżącym roku szkolnym.

Na zakończenie apelu utalentowani muzycznie uczniowie kl. II LO w duetach: Kornelia D. i Martyna L. oraz Dominika P. i Mikołaj G. wykonali 2 piosenki, które wprowadziły wszystkich w wakacyjny, optymistyczny nastrój.

Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom sukcesów, promocji i zaangażowania w wiele szlachetnych akcji. Życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Ewa Szlaga- Ortmann