zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Sukces Kingi Domaszk i tytuł laureata w konkursie Pomorskiego Kuratora Oświaty „POZNAJ MOJE HOBBY”

W dniu 17 maja 2022 r. w centrum konferencyjnym Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Pomorskiego Kuratora Oświaty na krótkometrażowy  film „Poznaj Moje Hobby”, promującego ciekawe sposoby spędzania czasu wolnego przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa pomorskiego.

W gali wzięli udział m. in. Pomorski Kurator Oświaty, Wicewojewoda Pomorski, zastępca dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Starostowie. Podczas uroczystości wyświetlano filmy laureatów, prezentujące spektrum ich zainteresowań i hobby.

Kinga Domaszk, uczennica naszego Liceum Ogólnokształcącego, otrzymała tytuł laureata w kategorii szkół ponadpodstawowych za film pt. „Odkrywczość nie zna granic”, w którym przedstawiła wiele swoich zainteresowań zaczynając od muzyki, kończąc po czytanie książek. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ jej praca została wyłoniona spośród 58 nadesłanych.

Życzymy jej kolejnych sukcesów i rozwijania pasji, które kształtują osobowość człowieka.

 

“Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku.” – David Cuschieri