zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W gminnych eliminacjach OTWP Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach reprezentowało czworo  uczniów zainteresowanych tematyką pożarniczą. Eliminacje odbyły się 29.03.2022 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach. Nad przebiegiem konkursu czuwał Pan Adam Wróblewski – sekretarz zarządu oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sierakowicach.

Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej uczniów szkół ponadgimnazjalnych w gminie Sierakowice zajęła Kinga Zaworska – uczennica klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia, drugie miejsce uzyskała Alicja Cybulla z klasy II Liceum Ogólnokształcącego, natomiast na trzeciej pozycji ulokowała się Kinga Domaszk z klasy II LO. Laureaci otrzymali cenne nagrody. W eliminacjach powiatowych dnia 20.04.2022 roku naszą szkołę reprezentowała Kinga Zaworska, która zajęła wysokie trzecie miejsce.  Gratulacje! 

Łukasz Reiter

Nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa