zsp.sierakowice@wp.pl +48 58 681 62 70

Gramy z WOŚP!!!

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach we współpracy ze sztabem 30. Finału WOŚP przeprowadzili na terenie gminy zbiórkę pieniędzy dla dzieci, w  celu zapewnienia najwyższych standardów w diagnostyce i leczeniu wzroku.

Nawet sztormowa pogoda nie zniechęciła naszych wolontariuszek. Warunki meteorologiczne w tym roku nie sprzyjały i z pewnością ograniczenia sanitarne wpłynęły na widocznie mniejszą liczbę poruszających się osób. Jednak mieszkańcy gminy Sierakowice pokazali, że mają wielkie serca i byli bardzo szlachetni. Łącznie w gminie orkiestra zebrała ponad 21 tysięcy złotych.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom, bez których ta akcja nie byłaby tak spektakularna.

Szczególne podziękowania pragnę skierować w stronę wolontariuszek: Dominiki Konopackiej, Marysi Labudy, Adriany Domaszk, Pauliny Jóskowskiej i Zuzanny Piepiórki. Bez Was … ta akcja nie powiodłaby się. Dziękuję wolontariuszkom!!!

Aleksandra Labuda