Jesteś tutaj: Start Wybory do Samorz?du Uczniowskiego 2012

Wybory do Samorz?du Uczniowskiego 2012

Share

We wtorek 2 pa?dziernika 2012 roku odby?y si? wybory do Samorz?du Uczniowskiego. Po raz kolejny uczniowie wybierali godnego nast?pc? na przewodnicz?cego szko?y oraz nowego opiekuna SU.

W komisji skrutacyjnej zasiedli: Micha? Piwka (I LO), Ewelina Sobisz (I LO), Marzena Markowska (IV T) oraz Izabela Okrój (III LO). Uczniowie mogli g?osowa? w czasie przerw od godziny 9.00 do 13.00. Frekwencja  w tym roku by?a bardzo niska i wynios?a zaledwie 52.5%. Z po?ród 7 kandydatów na przewodnicz?cego i 2 na opiekuna SU wy?oniono zwyci?zców. Po obliczeniu g?osów  przez cz?onków komisji wynik by? jednoznaczny. Pierwsze miejsce zdoby? Karol Bronk (II LO) uzyskuj?c 57 g?osów, drugie Iwona Myszk (I LO) z 46 g?osami i trzecie miejsce Marta Nowicka(III T?) z 39 g?osami. Wi?kszo?ci? g?osów nowym opiekunem Samorz?du Uczniowskiego  zosta?a Pani Anna Wydrowska.

Mamy nadziej?, ?e ?wie?o wybrany samorz?d b?dzie godnie  reprezentowa? nasz? szko??. ?yczymy Wam owocnej pracy i wspania?ych pomys?ów.

Izabela Okrój IIILO

imageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wybory do Samorz?du Uczniowskiego 2012