Jesteś tutaj: Start "Pola Nadziei?

"Pola Nadziei?

Share

Dnia 3 października 2012r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sierakowicach  pięknym gestem zebrali wspólnie sadzonki żonkili, aby uczestniczyć w akcji charytatywnej "Pola Nadziei". 

Na terenie szkoły uczniowie w wyznaczonym wcześniej miejscu posadzili żonkile, które uznawane są jako międzynarodowy symbol nadziei.  Kampania ?Pola Nadziei? ma nam przypominać o ludziach cierpiących, chorych na raka, którzy czekają na naszą pomoc a nawet opiekę w tym trudnym dla nich okresie.

Celem przeprowadzonej akcji jest szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie młodzieży z naszej szkoły na potrzeby osób chorych.

Aleksandra Labuda

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start "Pola Nadziei?