Jesteś tutaj: Start Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznane!

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznane!

Share

Dnia 16.12.2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach uczestniczyli w gali z okazji wyręczenia stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego. Stypendia przyznane zostały  w ramach projektu pod nazwą: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” i  dedykowane  uczniom techników oraz branżowych  szkół I stopnia.

 

Uroczystość odbyła się  w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. W trakcie swojego uroczystego wystąpienia Marszałek Województwa Pomorskiego przywitał gości, a następnie wygłosił przemówienie. Następnie zaprosił do obejrzenia spektaklu przygotowanego przez młodzieżową grupę teatralną pod kierunkiem Roberta Cytry, nauczyciela   XX Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku, który w tym roku zdobył tytuł nauczyciela Pomorza.

Tradycyjnie już uczniowie ZSP stanowili jedną z najliczniejszych grup stypendystów.

Po odebraniu zaświadczeń uczniowie w doskonałym nastroju powrócili do rodzimych Sierakowic, by zdobywać nową wiedzę i umiejętności.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów! 

Kierownik szkolenia praktycznego

Katarzyna Cyman

imageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznane!