Jesteś tutaj: Start Konkurs czytelniczy „Mistrz czytania ze zrozumieniem”

Konkurs czytelniczy „Mistrz czytania ze zrozumieniem”

Share

11 uczniów z klas: II LO, II TE, II TŻ i III TE wzięło udział 3 czerwca 2019 r. w szkolnym konkursie „Mistrz czytania ze zrozumieniem”. Zadaniem uczestników było wnikliwie przeczytanie ciekawego tekstu Anety Grodeckiej pt. „Pamiętajcie o aniołach” i wykonanie 13 zadań z nim związanych rożnego typu.

Szkolnym mistrzem czytania ze zrozumieniem została Patrycja Rejmak z kl. III TE, tuż za nią uplasowały się Aleksandra Czapla z kl. II TE i Monika Hinca z kl. III TE. Organizatorem konkursu była biblioteka ZSP w Sierakowicach we współpracy z nauczycielkami języka polskiego Ewą Szlaga-Ortmann i Martą Hodorowicz.

Mariola Leszczyk

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Konkurs czytelniczy „Mistrz czytania ze zrozumieniem”