Jesteś tutaj: Start W zdrowym ciele… czyli kilka słów o wycieczce integracyjnej klas pierwszych

W zdrowym ciele… czyli kilka słów o wycieczce integracyjnej klas pierwszych

Share

14 września 2018 r. uczniowie pierwszych klas wraz z wychowawczyniami panią Aleksandrą Klaman-Chmielewską, Iwoną Tesmer i Martą Młyńską oraz  nauczycielem historii i edukacji dla bezpieczeństwa - panem Łukaszem Reiter wybrali się na pieszą wycieczkę integracyjną do ośrodka wypoczynkowego „Na Gwizdówce” w Załakowie.

 

Na miejscu wielu uczniów żądnych nowych wrażeń i emocji  próbowało swoich sił w parku linowym. Wszyscy wyśmienicie się bawili, pokonali swoje słabości i strach przed nowym wyzwaniem.  Wielu uczniom udało się nawet przejść najtrudniejszy odcinek tzw. „czarną trasę”.  „Na Gwizdówce” pan Łukasz Reiter zapewnił nam też dodatkową atrakcję, jaką było strzelanie do tarcz z wiatrówki i łuku. Zmęczeni, ale szczęśliwi (jedni mniej, inni bardziej uwieńczyliśmy nasz pobyt na „Gwizdówce” odprężającą grą w kręgle i ogniskiem.

Około godziny 15 zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Jeżeli chodzi o nasze tempo,  trzeba podkreślić, że na pana Łukasza Reiter zawsze można liczyć. Marsz w jego wydaniu to nie lada wyzwanie dla reszty towarzyszy.

Dzięki naszej wycieczce mogliśmy wspólnie spędzić czas, lepiej się poznać, zintegrować, a to zapewne zaowocuje w przyszłości wieloma przyjaźniami oaz pozytywną atmosferą w szkole.

                                                                                                                       Organizatorzy

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start W zdrowym ciele… czyli kilka słów o wycieczce integracyjnej klas pierwszych