Jesteś tutaj: Start 26. Finał WOŚP już za nami…

26. Finał WOŚP już za nami…

Share

W niedzielę, 14 stycznia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Branżowej Szkoły I stopnia w Sierakowicach we współpracy ze sztabem 26. Finału WOŚP przeprowadzili na terenie gminy zbiórkę pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Pomimo niesprzyjającej pogody, od wczesnych godzin porannych nasze wolontariuszki z ZSP: Agata Szyca, Kornelia Koszałka, Joanna Bychowska, Wioleta Czaja razem z uczennicami BSIs kwestowały na ulicach Sierakowic, aby wspomóc ten szczytny cel.

Tego samego dnia w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach, uczennice z klasy I TŻ: Olga Landowska, Martyna Karczewska, Adriana Driwa oraz Anastasiia Voloshyna z kl. III TŻ, słodkim poczęstunkiem witały darczyńców.

W programie artystyczno-sportowym znalazły się rozgrywki piłki nożnej, pokaz koszykarski, kickboxingu i MMa, pokaz morsowania oraz licytacje „gadżetów orkiestrowych”. Bez wątpienia wiele pozytywnych emocji przyniósł występ wokalny naszego absolwenta Mateusza Pawelczyka.         

Łącznie w gminie orkiestra zebrała 37.212,50 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom, bez których ta akcja nie zaliczyłaby się do tak udanych. I tym razem byliście z nami!

                                                                                                       Opiekun: Aleksandra Labuda

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start 26. Finał WOŚP już za nami…